Karrier

Dekoratőr álláslehetőség

Feladataid lesznek az alábbiak:
  • nyomdai előkészítés
  • nyomtatás, vágás, laminálás, emblémázás, gravírozás...
  • a megrendelt nyomdaipari munkák magas színvonalú elkészítése, szerelése, felhelyezése határidőre
  • látványos és tartós beltéri és kültéri megoldások kivitelezése
  • együttműködés a grafikusokkal és az értékesítő csapattal
A következőkre szükséged lesz:
  • műszaki gondolkodás
  • kreativitás
  • hatékony munkaszervezés
  • önállóság
  • precizitás
  • B kat. jogosítvány
A munkabéren felül még ezt kínáljuk:
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • betanulási program
  • stabil és hosszútávú munkahely
  • rendezett és korszerű munkakörülmények
  • egyéni és szakmai fejlődés
Nem számít igazán, ha nincs ilyen végzettséged vagy szakmai tapasztalatod ezen a területen! Kiképzünk, segítünk, támogatunk türelemmel és szakértelemmel, hogy profi csapatunk hasznos tagjává válj hosszú távon!

Önéletrajzodat a karrier@jampolo.com e-mail címre várjuk!
Te megálmodod. Mi megvalósítjuk! Ajánlatkérés